...

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Już dziś możesz uatrakcyjnić swoje spojrzenie, bez konieczności aplikacji tuszu i czasochłonnego makijażu oka. W zamian możesz poświęcić więcej czasu na zdrowe śniadanie, a wieczorny demakijaż oka może zastąpić masaż twarzy.Proponujemy zabieg trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs produktami firmy SECRET LASHES I LENA LASHES. Aplikację rzęs w naszym salonie wykonujemy metodą 2D – 3D – 4D i Maxi – Volume.

Rzęsy wykonane są z syntetycznego jedwabiu, dzięki czemu są sprężyste, lśniące i wyglądają bardzo naturalnie. W trakcie zabiegu klientka leży wygodnie z zamkniętymi oczami.
W zależności od długości własnych rzęs i oczekiwanego efektu, rzęsy dobierane są bardzo indywidualnie. Włoski mają różną długość, stopień podkręcenia, grubość.Naturalne rzęsy utrzymują się około 6 – 8 tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni).

Dlatego dla utrzymania odpowiedniej długości i zagęszczenia rzęs, zalecamy zabieg uzupełnienia co 3 – 4 tyg.Efekt zabiegu jest tak spektakularny, że zdecydowana większość klientek rezygnuje z stosowania maskary. Zabiegowi mogą poddać się osoby noszące soczewki (na czas zabiegu soczewki należy wyjąć), a bezpośrednio po skończonym zabiegu można je ponownie założyć.

W zależności od aplikowanych rzęs pierwszy zabieg trwa 1,5 – 2godz.

Zabieg uzupełnienia 1 – 1,5 godz.

 

Nasza oferta

Pielęgnacja twarzy
Podologia
Pielęgnacja dłoni i stóp
Zagęszczanie rzęs
Pilingi medyczne
Kosmetologia estetyczna
Pozostała oferta
Promocje

Kup voucher na prezent

Super prezent dla bliskiej osoby

1
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.