...

Pielęgnacja dłoni
i stóp

MANICURE

Drogie klientki i klienci: dłonie i paznokcie są wizytówką każdego z nas, dlatego powinny być traktowane z najwyższą troską.

Urok zadbanej twarzy, perfekcyjnego makijażu, czy świetnie ułożonej fryzury ginie, gdy nasze dłonie są zaniedbane, mają przesuszoną skórę i nie wypielęgnowane paznokcie wraz z otaczającymi je skórkami.

Dlatego też, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty pielęgnacyjnej w naszym Salonie.Pracujemy na najwyższej jakości lakierach amerykańskich marek O.P.I. PB Nail oraz Nail Tek, które mają zaskakującą trwałość na płytce.

WYKONUJEMY:

  •  Manicure cążkowy/bezcążkowy – wykonywany przy użyciu płynów zmiękczających skórki wokół   paznokci, sterylnych cążek oraz łopatek do skórek, a także jednorazowych ręczników.
  •  Przedłużanie paznokci : metodą żelową na formie i na tipsie.
  •  Manicure hybrydowy
  •  Manicure japoński – specjalna formuła, polegająca na wmasowywaniu odpowiednich preparatów w celu wzmocnienia i utwardzenia cienkich i zniszczonych paznokci.

A na przesuszone dłonie mamy rewelacyjny zabieg:

KĄPIEL PARAFINOWA – polecamy w celu poprawienia gładkości skóry dłoni. Wit E zawarta w parafinie o zapachu brzoskwini, sprawi że sucha szorstka skóra będzie na długo miła i przyjemna w dotyku.

PEDICURE

Drodzy klienci!!! Pragniemy Was poinformować, że oddając swoje stopy w nasze ręce możecie czuć się bezpieczni. Nasza wiedza to nie tylko kosmetyka, ale także diabetologia, dermatologia, ortopedia i flebologia. Nie jest nam obcy temat stopy cukrzycowej, który wymaga szczególnej wiedzy i ostrożności.

PEDICURE – wykonywany jest w naszym Salonie profesjonalną frezarką LUNA firmy GERLACH, dzięki której bezpiecznie usuwamy naskórek (frezami jednorazowego użytku), a narzędzia używane do zabiegu, sterylizowane w autoklawie. Takie zabezpieczenia eliminują zakażenia przede wszystkim grzybicą i innymi chorobotwórczymi zarazkami.

Stopy przed zabiegiem zawsze mają 10 minutową przyjemność kąpieli w ciepłej wodzie, z dodatkiem profesjonalnej soli, w brodziku wyłożonym jednorazową biodegradowalną folią.

Pracujemy na produktach firmy GEHWOL, AARKADA, PODOPHARM.

Oferujemy min. tarki do stóp, kremy, maści, sole , serum , olejki i cęgi do obcinania paznokci oraz skarpetki z jonami srebra, tak bardzo przydatne w terapii kurzajek, grzybicy i nadpotliwości stóp.

PEDICURE LECZNICZY – to znacznie więcej niż klasyczny zabieg pielęgnacyjno-kosmetyczny. To problem z odciskami, modzelami, nagniotkami, to wrastające i wkręcające się paznokcie, a także wiele zmian chorobowych dotyczących skóry stóp , pięt. To także problem z kurzajkami i wiele ,wiele innych zmian.

Nasza oferta

Pielęgnacja twarzy
Podologia
Pielęgnacja dłoni i stóp
Zagęszczanie rzęs
Pilingi medyczne
Kosmetologia estetyczna
Pozostała oferta
Promocje

Kup voucher na prezent

Super prezent dla bliskiej osoby

1
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.