Kostrzyn ul.Hallera 8

tel.881 049 981

Salon Piękna,Relaksu i Podologii.

Wizaż i stylizacja


Jak wiadomo wizerunek w dzisiejszych czasach odgrywa olbrzymią rolę w relacjach z innymi ludźmi, w pracy, życiu osobistym.
Dobry wygląd, pokazujący nasze mocne strony wzmaga wiarę w siebie, polepsza relacje z ludźmi, zwiększa naszą atrakcyjność, efektywność w pracy oraz daje poczucie sukcesu.
Autorskie warsztaty pod nazwą "Piękno wyrazem wewnętrznej harmonii" to jednodniowe, rozwojowe warsztaty dla kobiet, które, łączą psychologiczne aspekty wizerunku, wraz z praktycznymi wskazówkami z zakresu wizażu i stylizacji.

Na zajęciach każda z Pań ma możliwość dowiedzenia się jakim jest typem kolorystycznym i jaka paleta kolorów najbardziej jej pasuje, dowie się także, jak wykonać dopasowany korekcyjnie i kolorystyczne makijaż, jaka kolor włosów podkreśla jej karnację, pozna fasony ubrań oraz będzie miała niepowtarzalną okazję dowiedzieć jak tworzyć indywidualny styl w zgodzie z temperamentem, stylem życia czy rodzajem wykonywanej pracy.

Każda z Pań może zamówić profesjonalną paletę kolorów, a wiedzę i wskazówki wykorzystać w praktyce. Może też umówić się na zakupy pod okiem stylistki.

Zajęcia prowadzi Aneta Wabińska stylistka, wizażystka, psycholog w jednej osobie. Pracuje nad wizerunkiem osób prywatnych, współpracuje z firmami, instytucjami organizując szkolenia i eventy oraz z TVP i TVN http://wabinska.com.pl/

Serdecznie zapraszamy chętne osoby do kontaktu, chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Osoby zdecydowane, zapraszamy do gabinetu w celu dokonania przedpłaty za uczestnictwo.
Pamiętajcie : PIĘKNO JEST W KAŻDEJ Z NAS!