Kostrzyn ul.Hallera 8

tel.881 049 981

 

Salon Piękna,Relaksu i Podologii.

Piercing


Przebijamy :

 • uszy
 • nos
 • wargę
 • pępek
 • brew

 • Tylko sterylnymi kolczykami ze stali chirurgicznej albo z plastiku medycznego ( metoda Blomdahl ).

  NOWOŚĆ 2014R. Metoda BLOMDAHL do przekłuwania uszu : 2 dziurki-jedno przekłucie !

   
  Alergia na nikiel jest nabytą alergią kontaktową skóry, która powstaje i poźniej rozwija się w wyniku ciągłego kontaktu z metalowymi przedmiotami, które zawierają nikiel, takimi jak: zamki, guziki, monety, biżuteria, zegarki. Alergii na nikiel nie można wyleczyć. Jedynym rozwiązaniem jest unikanie kontaktu z metalami zawierającymi nikiel. Jednak może to być bardzo trudne, ponieważ wszystkie metale (nawet szlachetne jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, chociażby w postaci domieszek. Dlatego też nie ma metalowych kolczyków, które są całkowicie wolne od niklu. Firma Blomdahl Medical chcąc wyeliminować możliwość powstania alergii n a nikiel opracowała kolczyki wykonane z przyjaznych skórze materiałów: plastiku medycznego z zerową zawartością niklu oraz czystego tytanu medycznego, który zawiera 10 000x mniej niklu niż dopuszcza dyrektywa Unii Europejskiej oraz 1000x mniej niklu niż zawiera stal chirurgiczna.
  H i p o a l e r g i c z n e kolczyki Blomdahl polecane są osobom, którę chcą mieć pewność że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel, a także może być noszona przez osoby, które mają już alergię na nikiel i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków ze względu na pojawiający się uciążliwy ból i swędzenie.
  Biżuteria Blomdahl dedykowana jest osobom ceniącym sobie oryginalny styl i elegancję. Wyszukane wzory, przyozdobione perłami i kryształami Swarovskiego dodadzą uroku każdej kobiecie.

  Jesteś pierwszą osobą, która dotknie Twojej nowej biżuterii.
  Kolczyki dostarczane są w higieniczynym opakowaniu clean pack, zabezpieczonym etykietą.

   
  Wizualizacja graficzna wzorów biżuterii do codziennego noszenia: